Günümüz bilişim çağında her gün bizi içine alan yeni uygulamalar, oyunlar, fikirler hayatımıza farklılık katıyor.

İşte tam burada, İzmirwebsoft olarak biz devreye giriyoruz. Çünkü sizin de İnternet ve iletişim dünyasına katmak istediğiniz yeni fikirler, değişik uygulamalar olduğunu biliyoruz. Fikirlerinizi hayata geçirmek için neden bekliyorsunuz? İzmirwebsoft olarak bizler sizlere her türlü sanal konfor keyfini sunuyoruz.

webyazilim

Alanında yetkili uzmanlarımız Microsoft teknolojilerini kullanarak tüm özel web yazılım projelerinizi, B2B (Toptancıdan Toptancıya), B2C (Toptancıdan Perakendeciye ve Son Kullanıcıya), C2C (Tüketiciden Tüketiciye) e-ticaret sistemi, entegrasyon çözümleri ve proje yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

Yazılım projelerinizin iş süreçlerini profesyonel şekilde yönetiyoruz. İş hiyerarşisinde bizler tarafından öncelikle proje analizi yapılır, projenin ilk örnek çalışması hazırlanır ve süreç planlanır. Bu ön izlemeye dayalı olarak planlama yapılır, tasarım tamamlanır, yazılım kodlamasının ardından ara yüzü giydirilir, test edilir ve son olarak proje yayına açılır.

Proje süreçlerinden de anlaşılacağı gibi web yazılım ciddi bir emek ister. Sizin için değerli olduğunu bildiğimiz fikrinizin olgunlaşıp hizmete girmesi aşamalarını dikkatlice takip ederiz.