Kişisel web sayfaları gelişen çağımızın vitrini olmaktadır. Sosyal medya haricinde birçok kişi/grup bu tarzda çalışmaları talep etmektedir. Güncel hayatını buradan paylaşıp yorumlattığı gibi farklı olmayı seçenlerin web sayfası mutlaka bulunmaktadır.

Ama sadece bir web adresine sahip olmak bunu başardığınız anlamına gelmemektedir. Unutmamalıyız ki son kararı veren patron yine Google’dır. Bu yüzden daha domain alımı sırasında SEO çalışmaları başlamaktadır.

Peki nedir bu çalışmalar ? Beraber göz atalım :

Bir web sitesinde olması gereken, olmazsa olmaz altın kuralar vardır. Bizler çalışmalarımız kapsamında yaptığımız araştırmalar ile Türkiye’de web sitelerinin %99’ unun bu kurallara uygun olmadığını gözlemledik. Türkiye’de bu altın kuralları uygulayabilecek firma sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. Şu anda bir web sitesi düşünün;

webpanel

1) Grafik arayüz tasarımı tamamen özel olarak çizilen,

2) Özel geliştirilmiş admin paneli ile tamamen yönetilebilen,

3) Google optimizasyonu ile anahtar kelimelerinde Google arama motorunda üst sıralarda yer alan,

4) Hem bilgisayarlarda, hem mobil cihazlarda, hem tabletlerde hem de tüm browserlarda (Firefox, Chrome, Internet Explorer, Safari vb.) birebir aynı şekilde çalışan,

5) Sosyal medya entegrasyonları ile daha aktif ve Google Adwords reklamlarına uygun kodlama ve alt yapıda.

6) Ayrıca tüm bunlar kopya ya da hazır olarak değil tamamen firmaya özel olarak hazırlanmaktadır. Bu şekilde bir web sitesi, tüm firmaların hayalidir ve tamamıyla ekip işidir.

İşte biz de İzmirwebsoft olarak bu yüzden ekibimizi doğru kombine ettik. Alanında uzman ve sertifikalı çalışanlarımızla profesyonel işlere imza atıyoruz.